fbpx

קורס ליווי מטפלים להצלחה!

יצאתם לשליחות שלכם ואתם מטפלים מעולים! עכשיו נולד אתגר חדש - איך להפוך את השליחות למקור פרנסה כדי שתוכלו להמשיך להעביר את המסר שלכם לעולם? אם אתם נמנעים משיווק ומרגישים צורך בליווי - הקורס הזה הוא עבורכם.

**מתחילים באפריל 2022**

מה זה קורס ליווי מטפלים להצלחה!

כולנו מבינים ומכירים מקרוב את העובדה שאת אומנות ניהול עסק עצמאי צריך ללמוד ולהתמקצע באותה רצינות ואסרטיביות כמו שעשינו בלמידת המקצוע עצמו.

לאחר סיום הלימודים לא תמיד מבינים את העניין הזה עד הסוף ולעיתים נופל האסימון רק אחרי שפוגשים את המציאות האכזרית והתחרותית שנמצאת שם בחוץ. ובמיוחד בשנה האחרונה שטרפה את כל הקלפים והצריכה גם את מיטיבי הלכת לשנות גישה ואסטרטגיה לטובת שמירה על מקומם במשחק.

להיות מטפל מעולה זאת רק ההתחלה. הדרך להפוך את המקצוע לכזה שמעניק עוגן ומקור הכנסה עיקרי היא לא בהכרח פשוטה עבור כל אחד. היכולת לדייק איזה מן מטפל אני, מה מבדיל אותי מאחרים, איך בכלל מתחילים, איך גובים כסף על טיפול שהוא בכלל השליחות והייעוד שלי בעולם ועוד – הינה יכולת שצריך ללמוד אותה ולהבין את העקרונות המובילים אליה. 

נבחרת המצטיינים של מכללת כרכור:

כשבוגרי המכללה עומדים לנגד עיננו, ועבורם בראש ובראשונה, נוצר קורס 'ליווי מטפלים להצלחה' במטרה לצייד אותם בכלים הנכונים והמדויקים ביותר עבורם בדרכם החדשה להקמת קליניקה עצמאית ומשגשגת.

הייחודיות של הקורס שלנו הוא ביכולת להתאים את ארגז הכלים המאוד אישי לכל מטפל ומטפל. אנחנו לא מלמדים את כולם לעבוד עם כל הפלטפורמות אלה בודקים איתם ומלמדים אותם לבדוק עם עצמם אילו פלטפורמות מתאימות להם. שכן זה קורס למטפלים ולא לבעלי עסקים ולכן כל השפה מותאמת למטפלים וגם הטיפול בפלח השוק הספציפי הזה, כולל אפיון "הבאגים" של מטפלים באופן ספציפי והקשיים המאפיינים את קהל  המטפלים בשיווק של עצמם.

במהלך הקורס מקבלים כלים לבניית הסיפור האישי כמטפלים. מיתוג. תחושת מסוגלות. חוויית הצלחה. קבוצת כוח שתקיף אותם שתמנף אותם הלאה וקדימה, תחזק אותם ותלווה אותם בכל שלב. כלים להפוך מקצוע לפרנסה.

יתרונות נוספים של הקורס:

 1. הקורס מתרכז ומתמחה בתחום המטפלים ברפואה טבעית בעוד שבמקומות אחרים מדובר בתחומים שונים.
 2. שילוב בין עבודה פרטנית עם הצרכים האישיים והמיוחדים של כל אחד לבין העבודה הקבוצתית שלא רק שמאפשרת שיתוף ולמידה מאחרים אלא גם יוצרת נטוורקינג חזק וערבות הדדית.
 3. שימוש בפלטפורמות השיווק של המכללה (כלול בחבילה) וחשיפה לקהלי יעד גדולים.
 4. ייחודיות בקבלת קלניקה מאובזרת וחלונות טיפול שבועיים במטרה להתמקצע ולצבור ניסיון ובטחון ועל הדרך גם יצירת הכנסות.
 5. הזכות להיות שותף בקליניקה ממותגת היטב שתורמת לקהילה, מחיר חברתי למי שבאמת צריכים.

תנאי קבלה לקורס ליווי מטפלים להצלחה:

חשוב לציין – לא כל אחד יכול להתקבל לקורס. הוא מתאים לאיכותיים והמקצועיים ביותר. המועמדים יצטרכו לעמוד בתנאי קבלה ויידרשו להציג תעודות קבילות של מטפל/ת בכיר/ה ממוסד המקובל עלינו ומתחום טיפול המתחבר לערכים ולDNA שלנו.

הקורס הזה מבוקש מאד ונחשק ובנוי מנבחרת של מטפלים הכי טובים שיש לאזור שלנו להציע.

לבוגרי מכללת כרכור של תכניות הלימוד – פסיכותרפיה, נטורופתיה, הרבליסט קליני ובוגרי שנה ב’ במקצועות המגע – עיסוי, שיאצו, רפלקסולוגיה ודיקור וגם הילינג, פרחי באך, קינסיולוגיה, אימון להפרעת קשב ו-N.L.P

מטרת הקורס

להפוך את המקצוע שלך לעסק שיאפשר לך להפוך אותו לעיסוק המרכזי שלך.
בקורס נעבור תהליך שיעזור לך לבסס תשתית עסקית, לספר את הסיפור שלך כמטפל, יקנה לך תחושת מסוגלות להתגבר על אתגרים בדרך .
הליווי בקורס מבוסס על עשייה פרקטית ומקדמת ולמידה של 'מקצוע' ניהול העסק והובלה שלו להצלחה.
בכל אחד מהמפגשים יתקיים דיון תאורטי ותתבצע עבודה עצמית וקבוצתית.

תחומי לימוד:

 • תשתיות להצלחה – סיעור מוחוח, ניתוח אתגרים, ניתוחי הצלחות ומקרי בוחן. למידת עמיתים.
 • סיפור עסקי – נטוורקינג, שירות לקוחות, ביסוס מערכות יחסים עם לקוחות, יצירת צוות עבודה והשתייכות קולגיאלית – לעבוד עם מטפלים כמוך
 • מערכות יחסים ועסקים – תוכנית עבודה וכלים טכנולוגיים וגם פחות לשיפור אפקטיביות ופרודוקטיביות
 • עסק בשגרה – הקשבה ומכירות, הסכמים והצעות מחיר, שגרות עסקיות ואישיות, ניהול אנרגיה, שימור מוטיבציה, מנהיגות והובלה אישית ועסקית 
 • סדנאות – תכנון, בנייה ופרסום
 • פיתוח עסקי – התפתחות וצמיחה מתמדת

היקף הקורס

96  שעות אקדמיות
24  מפגשים, פעם בשבועיים

קליניקה קהילתית – התנסות מעשית

ההתנסות המעשית מתבצעת בקליניקה הקהילתית של המכללה, ב’מחיר חברתי’ של 100 ₪ לטיפול העוברים במלואם למטפל.
זוהי הזדמנות מצוינת לצבירת ניסיון מעשי, הכרת מטופלים והרחבת קהל הלקוחות.

מה יוצא לך מזה?

ניהול עסק הוא מקצוע שיש ללמוד אותו, עסק מצליח הוא כזה שמגיע לכמה שיותר אנשים שתוכלו לעזור להם.
צמיחה והתפתחות – שיפור תחושת מסוגלות ואמונה ביכולת שלכם להתפרנס מהשליחות שלכם.
יצירת קבוצת שייכות – עבודה קבוצתית, התייעצות, שיתוף באתגרים, שיתופי פעולה

ממליצים

אורלי רחמיאן, מטפלת בכירה בהילינג

"זו הייתה התנסות מעולה עבורי וחשיפה לכל תושבי האזור. הפרויקט העניק תנופה לקליניקה שלי. קבלתי מסגרת ברורה לשיווק ופרסום וידעתי בדיוק מה לעשות".

לבנת לבנה , נטורופתית

" הקליניקה הקהילתית הקפיצה מאוד את הקליניקה שלי, הפרוייקט העניק לי כלים שיווקיים וכך הגיעו אליי יותר מטופלים. הייתי חלשה בכל נושא הפרסום והשיווק והיום אני יודעת מה לעשות. הדס מעבירה את החומר בצורה טובה וברורה".

טליה מור, מטפלת בעיסוי רפואי ודיקור סיני

"הגעתי לפרויקט דרך המלצה של חבר והיום כבוגרת כבר המלצתי לחברה להצטרף. הפרויקט העניק לי פרקטיקה וחשיפה להרבה מטופלים. צברתי המון לקוחות שהפכו ללקוחות קבועים, בזכות השיוך למכללה. השיעורים עם הדס עזרו לי מאוד ולמדתי איך לשווק נכון. אני ממשיכה לשנה שניה".

אירועים במכללת כרכור

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן