fbpx

תקשור בראיה הוליסטית

יכולת אישית הקיימת ברוב המוחלט של בני האדם ואשר ניתנת לפיתוח ולשכלול. התקשור הוא אמצעי לתיעול מידע ממקורות שונים, ערוץ לידע חדשני ולהבנות ללא תלות בחשיבה רציונלית, למידה, השכלה וכיו"ב. לתקשור פנים רבות. הרמה הבסיסית של התקשור מבוססת על חיבור למהות הפנימית של האדם, וממנו ניתן להתפתח לרמות גבוהות יותר ולחיבור למקורות מידע מורכבים יותר.
המתקשר מהווה מעין "צינור" נייטרלי של העברת המסרים, בהתאם ליכולתו להכיל ולמידת זַכּוּתו. 

shutterstock_192451649
ניסיתם פעם לפתוח קופסת שימורים מאחורי הגב או באמצעות הרגליים? אתם מוזמנים לנסות, אבל אני מזהיר מראש: זה הולך להיות קשה. מאידך, מן הסתם יצא לכם בעבר לפתוח קופסת שימורים כאשר ידכם האחת אחזה בקופסא או ייצבה אותה על השיש, בזמן שהיד השנייה סובבה פותחן איכותי, מסיבי כזה, עם נעילה מושלמת וחיתוך של סכין מנתחים – שהפכו את התהליך לקל ונטול מאמץ. זוכרים? אז מה זה "בקלות"…? האם קלות פירושה שטחיות? משהו לא רציני? חפיפניקי? לא… קל, מהבחינה הזו של הדברים = נכון. כיול הגדרות היצרן ב'חיבור למודעות-על' קלות היא ערך עליון. מבחינתנו, כל דבר הוא קופסת שימורים ופותחנים בפוטנציה. היום זה שיחה עם חבר, מחר זה מיזם עסקי כלשהו, מחרתיים זו פרוצדורה רפואית – מי יודע, החיים מלאים באתגרים. ותמיד ישנה דרך אחת או כמה דרכים שהן קלות מאחרות. קלות מהבחינה שהן נכונות או נכונות מהבחינה שהן קלות… תמיד ישנה לפחות דרך אחת שהיא כה מדוייקת, כה יעילה – ולכן התהליך שעל הפרק רץ (להבדיל מדשדש). רץ ונטול מאמץ. נטול סבל. נטול דרמה. מודעות העל לא רק מקדשת את הערך הזה, קלות, היא גם מלמדת כיצד, מציידת אותנו בכלים פרקטיים, קלים בזכות עצמם, שנועדו להפוך כל מצב וכל עניין לכזה. קלות היא ערך אחד. ישנם עוד 36 ערכים שכאלה שנלמדים בקורס: חיים נטולי פחד, חיים השופעים בכבוד מתגמל, חיים מתוך ראיה צלולה וברורה ההופכת כל ביקורת לנקודת צמיחה, ועוד ועוד. ביחד, כל הערכים והמהויות הללו, כל הכלים התומכים וההבנות לגבי טבעו האמיתי של העולם – הם מודעות-העל. זו תוכנה שלמה מבוססת תדרים שפותחה בעידן קדום ביבשת המכונה אטלנטיס. תוכנת הייטק שכזו שמכיילת אותנו, מחזירה אותנו להגדרות יצרן, מחזירה את הפוקוס לחיים שלנו. קלות כערך עליון תהליך הלימודים הוא כמו היריון. תשעה חודשים. אנחנו נכנסים בדלת גדושים בדילמות, כבדים מבחינה רגשית, תפוסים בדפוסים, מסובכים במערכות יחסים מסובכות, כולל מערכת היחסים הראשונה – שלנו עם עצמנו. ופתאום, ראו זה פלא, הכל הופך קל ואנחנו עומדים בדלת היציאה כאשר הוקל לנו משמעותית בכל תחומי החיים: בבית. בעבודה. ברחוב. עם הגוף שלנו. עם האהובים שלנו. עם כסף. עם הכל. זה בכלל לא משנה מה הרקע ההשכלתי של התלמיד, המקצוע, העיסוק, המעמד הסוציו-אקונומי, האמונה, הדת, המין וכולי – כל אדם באשר הוא אדם, אשר מוכן לעבור תהליך פנימי יסודי ולחדש בתוכו את מודעות העל – מוצא את עצמו כעבור אותם תשעה חודשים חדש ומחודש. קצר המקום לתאר עד כמה. גם במאמר נרגש וכפול באורכו מזה. האם אתם מוכנים להפוך לשגרירי האור? שגרירי האור – אלו שעברו התמרות וכעת מנתבים את האור ומפיצים אותו בכל אשר הם הולכים. אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהפוך לשגרירים של אור ולהצטרף לקהילת מודעות העל.  

כולנו רוצים לקום בבוקר עם חיוך, עם תחושת משמעות, הגשמה וייעוד.

הדרך לשם מתחילה כאן!

כל כך מרגש לראות את הטרנספורמציה העמוקה שמתרחשת תוך מספר מפגשים בתהליך הכשרה מקצועית, העמקה וצמיחה אישית, שיאפשר לך לחיות חיים מדויקים ומלאים יותר.

בנוסף להתפתחות אישית, עמוקה ומהותית, ברמה המקצועית ביותר, צפויה לך קריירה מרגשת ומתפתחת שתיקח אותך אל השינוי והמשמעות שחיפשת.

זה הזמן לעשות את הצעד שרצית לעשות כבר הרבה זמן.

מפרגנים לראשונים שירשמו בתקופת ההרשמה המוקדמת במחירים אטרקטיביים.

בתוקף עד ה-5.7.22

    הנני לאשר קבלת דיוור לפי חוק הבזק

    גלילה לראש העמוד
    דילוג לתוכן