גודל גופן

תוצאות חיפוש

אליאור סילברמן

מנחת קונסטלציה משפחתית

תפקיד

מנחה

גיל

49

מזל

דלי

מרצה במכללה

1 שנה

ניסיון בתחום

25 שנים

כמה מילים ממני

שנים רבות שאני צועדת במסע ריפוי. של הילדה שהייתי, של מערכות יחסים קרובות בחיי, של השושלת המשפחתית שלי ושל אמונות ודפוסים שעוברים מדור לדור ואינם משרתים אותי יותר.
פוגשת את הילדה שהרגישה לא אהובה ונותנת לה מקום, עושה שלום עם חלקים שונים בתוכי כמו כעס, אשמה, בושה וכאב ועם אנשים קרובים בתוך משפחתי ונותנת גם להם מקום בתוכי. פוגשת אמונות מגבילות שעוברות אצלי במשפחה ולומדת לשחרר מה שלא משרת אותי.
זהו מסע חיים של חיבור ללב והליכה אחרי האמת שלי שאותו אני צועדת באומץ כבר שנים רבות. לאורכו למדתי כלים טיפוליים רבים ואחד המשמעותיים ביותר הוא קונסטלציה משפחתית. כלי שלא מפסיק להפתיע בעוצמה שלו וביכולתו לעשות קפיצות דרך גדולות. מתרגשת מאד מהאפשרות ללמד ולהעביר את הידע והחכמה העמוקים האלו הלאה.
מוזמנים לבוא ולצאת יחד למסע.

שאלו אותי שאלה

תעודות

המלצות

טל שחר
  • מחזור אביב ()
  • לימודי קונסטלציה משפחתית
ענבל נ.
  • מחזור ()

אליאור (רחלי) אהובה, ניחנת בכל כך הרבה אכפתיות אמיתית, עמוקה. כזאת שאינה מתוקף התפקיד שלקחת על עצמך, אלא כזו שגורמת ללב שמולך להרגיש עטוף ואהוב ונראה באופן כה טבעי. בנוכחותך מלאת האכפתיות והאהבה את מאפשרת להרפות ולהתמסר לתהליך. במפגשי הקונסטלציה שהנחית וליווית אותי, הרגשתי אותך עדינה, מלאה ברגישות ותבונה, מלווה אותי צעד צעד, פוסעת איתי בקצב שלי אל עבר מחוזות רחוקים וגם קרובים של כאב עמוק. כמחזיקה לפיד אור עבורי, עזרת לי לפגוש עוד מעצמי ובדרך קסם שינוי הופיע בחיי. תודה לך ענקית.

אורנה סוסק
אורנה סוסק
  • מחזור ()
  • לימודי קונסטלציה משפחתית

אליאור מנחה בעדינות ורגישות הנדרשות כדי לרקום את הקסם, אפילו כמעט מאגיה, של הקונסטלציה.

הקורסים שאני מלמד

לפגישת ייעוץ והכוונה אישית