גודל גופן

תוצאות חיפוש

רון אלון

רון אלון

מנחה למיינדפולנס
רון אלון

קצת עליי

תפקיד

מנחה

גיל

50

מזל

בתולה

מנחה במכללה

4 שנים

ניסיון כמנחה

20 שנים

כמה מילים ממני

שמי רון, אני אבא לשני ילדים מקסימים וחי עם משפחתי בחרשים שבגליל. אני לומד, מתרגל ועוסק בתחום המדיטציה, הבודהיזם והמיינדפולנס כבר מעל 20 שנה. כשעשיתי את הקורס הראשון שלי בנושא 'נדלקתי' והרגשתי שמצאתי את הבית שלי. מאז למדתי אצל מורים רבים ברחבי העולם, למדתי את הנושא גם באוניברסיטה וכמו כן עשיתי תואר שני בפסיכותרפיה. אני מאוד מסוקרן מהידע העמוק שהתפתח בבודהיזם לגבי נפש האדם וכיצד ניתן לרפא ולהשתחרר מכאבים פסיכולוגיים ודפוסים לא מטיבים ואיך זה מתקשר עם הידע של הפסיכולוגיה המערבית. תמיד מרגש אותי לחלוק מהידע והניסיון שלי, לראות וללוות אנשים אחרים בלימוד ובדרך המופלאה הזאת. בשנים האחרונות ראיתי אנשים רבים ששינו את חייהם לטובה והשתמשו בידע ובכלים הללו להתפתחות ושיפור חייהם. אני מקווה שגם את/ה תפגשו את הדרך המדהימה הזאת ותרגישו שמצאתם/ן בית.

שאלו אותי שאלה

תעודות

המלצות

שרית אבנת מלכה
שרית אבנת מלכה
  • מחזור 37 (2021)
  • מיינדפולנס, מדיטציה והפסיכולוגיה הבודהיסטית בחיי היום יום

הגעתי לקורס בעקבות צומת דרכים בחיי, משהו בי ביקש הכוונה - דרך - שביל. בקורס מיינדפולנס עם סנדיה, קיבלתי עוגנים שעזרו לי להתוות דרך חדשה ומיטיבה בחיי. היתה זו נקודת מפנה עבורי שאפשרה לי ללמוד על עצמי ואת עצמי ללא שיפוטיות ולשמוט דפוסים שאחזתי בהם שנים רבות. שיניתי את הסיפור שלי ולמדתי למדוט להקשיב פנימה ולהיות נוכחת כאן ועכשיו. המנחה סנדיה מזכה את תלמידיה בלימוד תכנים מעשירים ובצורה שוקקת חיים ומלאת השראה. אני כבר שנתיים אחרי ועדיין נהנית מפירות המיינדפולנס.

עינת גוטסמן
עינת גוטסמן
  • מחזור 37 (2021)
  • מיינדפולנס, מדיטציה והפסיכולוגיה הבודהיסטית בחיי היום יום

בדיוק לפני שנתיים, מצאתי את עצמי מחפשת לנשום אויר אחר, משהו שיאפשר לי פרספקטיבה שונה. חרף ההסתייגות האינסטינקטיבית שלי מעולמות רוחניים,  משהו בי הסתקרן מלימודי מיינדפולנס. הגעתי לקורס מאוד סקפטית, נכונה לקרוא תיגר על כל מה שאינו הגיוני. לאט לאט נחשפתי לעולם עשיר שמציע היגיון הגיוני אבל אחר, שמסביר את מה שסוער אצלי, שנותן מעט שלווה. החוויה המלמדת הזו לא היתה יכולה לקרות לי אלמלא סנדיה, שמציעה כל כך הרבה ידע עם יכולת הכלה  קבלה, אהבת הזולת, סבלנות, הומור, יצירתיות והקסם שלה להתחבר לעולמו האישי של כל אחד מתלמידיה. הקורס הזה מבחינתי הוא מתנה לחיים ובכוונתי לעבור אותו פעם נוספת בהזדמנות כדי לגלות בו רבדים שהסתתרו מפני בפעם הראשונה.

אסף פנחס
אסף פנחס
  • מחזור 37 (2021)
  • אסף פנחס

לא ידעתי שמפגש זה יוביל אותי למסע שישנה את חיי! לא הגעתי למוסד אלא לבית. הקורסים שאותם למדתי, הינם קורסים משני חיים שיובילו לחוויה מאלפת ומעבר לתהליכי בניה גם לחיים טובים יותר, חיים של בריאות, אהבה והמון אהבה.

הקורסים שאני מלמד

לפגישת ייעוץ והכוונה אישית