גודל גופן

תוצאות חיפוש

רני שטרום

רני שטורם

מנחה לדיקור מעשי
רני שטרום

קצת עליי

תפקיד

מנחה לדיקור מעשי

גיל

54

מזל

תאומים

מנחה במכללה

18 שנים

ניסיון בתחום דיקור מעשי

18 שנים

כמה מילים ממני

אחת ההנאות הגדולות שלי היא כשאני מצליח לעזור לאנשים לפתור בעיות בריאותיות שלהם. אני מאמין שאנו כאן כדי לתמוך אחד בשני ולהציע עזרה ומזור כשאפשר. מתוך הבנה זו אני עוסק שנים בטיפול בדיקור ,במהלך המפגשים הטיפוליים אני רואה את הצורך שלי להקשיב לאחר, להכיל אותו ואת סבלו. איזה מזל שלמדתי כלי טיפולי מדהים כזה.

שאלו אותי שאלה

תעודות

המלצות

אינה שלייפר
  • מחזור ()
  • לימודי דיקור מעשי (אקופונקטורה)
גלינה קוק
  • מחזור ()
  • גלינה קוק
קרן שטרן
קרן שטרן
  • מחזור ()
  • לימודי דיקור מעשי (אקופונקטורה)

סיימתי קורס דיקור מעשי במרץ 2023, בהנחיית מר רני שטורם. הדבר המשמעותי בקורס זה מבחינתי, הינו קבלת מפתח לידע עשיר בדיקור תיאורטי ומעשי ומשנה עולם כאדם ומטפל מבחינה אישית ומקצועית בעולם רחב של אפשרויות וידע. רני הינו מרצה מרתק ומעולה, מוערך מאוד בקרב תלמידיו. תמיד אבל תמיד נכון לעזור, להבהיר, לתת ביטחון במקצוע מורכב .מבחינתו הכי חשוב לו שכל סטודנט שלו יבין ויצליח. מבחינתי הקורס נתן לי ידע עצום, הקנה לי מקצוע חדש וכלי טיפולי לעזור לאנשים. הקורס אישית מדבר אלי ממקום של תשוקה למקצוע, רעב לידע ונתינה אמיתית לעזרה וטיפול לזולת. מומלץ בחום מקרב לב.

אורנה מכלין
אורנה מכלין
  • מחזור ()
  • לימודי דיקור מעשי (אקופונקטורה)

לכל מי שהתמזל מזלו/ה להגיע למכללה ולפגוש את רני…….. ממליצה בחום על לימודי דיקור מעשי בהנחיית האחד והיחיד רני שטורם, מורה בחסד עליון , אנושי ובעל ידע וניסיון עשיר ורב. זה היה מסע של שנה וחצי במפגשים חד שבועיים של עונג צרוף. נחשפנו לנקודת מבט אחרת על מצבי בריאות ונפש שונים , ניתוח המקרים דרך הניסיון והידע של רני נתנו לנו כלים של הבנה ופרקטיקה בטיפול בעצמינו ובאחרים. הלימודים דרשו עבודה ולמידה גם בבית מכיוון שהם קצרים בזמן ביחס ליידע הרב שרוכשים בהם. נהניתי מכל רגע וברור לי שזו רק ההתחלה של לימודים אינסופיים בתחום הזה. אלף תודות ונשיקות.

טליה צורן
טליה צורן
  • מחזור ()
  • לימודי דיקור מעשי (אקופונקטורה)

במסגרת לימודים במסלול נטורופתיה, בחרתי כקורס מגע את קורס דיקור מעשי עם רני. במסגרת הקורס למדתי שפה חדשה, התבוננות על הסינרגיה בין הגוף והנפש בראיה סינית. רני בעל ידע וניסיון רב, הגיש את הנושאים צעד צעד באופן מובנה וברור, תמיד עם חיוך ונכונות לעזור ולהסביר שוב עד שאחרון הפרטים הובנו. גם לאחר שהסתיים הקורס קיבלתי מרני תמיכה והכוונה לגבי המטופלים שלי. שמחה שנפל בחלקי ללמוד בקורס זה, הן מבחינת הידע שנרכש ועבר בצורה נעימה וברורה, והן מאתגרי החשיבה שרני הציב בפנינו במהלך הקורס . מתכוונת להיות אסיסטנטית של רני בשנה הבאה, אם כך מיותר לציין- ממליצה על הקורס כאתגר וככלי טיפולי עוצמתי ויעיל.

הקורסים שאני מלמד

לפגישת ייעוץ והכוונה אישית