גודל גופן

תוצאות חיפוש

חזון המכללה

החזון של מכללת כרכור הוא להעמיד דור של מטפלים מקצועיים, קשובים ופתוחים שיובילו את תחום הרפואה המשלימה והמשולבת לפתחו של כל בית ואדם בעולם, בעשורים הבאים.

הריפוי מתחיל בתוכנו

כיום, המחקר בתחום הגוף-נפש מאשר את מה שמסורות ריפוי עתיקות ידעו תמיד – הגוף והנפש חד הם, כל המחלות הן נפשיות ורגשיות כפי שהן גופניות. במרווח שבין הגישה הרפואית – מערבית, המודלים הפסיכולוגים והגישות הטבעיות אלטרנטיביות מצויה הרפואה המשולבת. בסיס תפיסתה ומהותה מציע שילוב אינטגרטיבי שלם ומלא בין הגוף לנפש ולרוח גם יחד. באמצעות תזונה ומגע, תנועה ונשימה, טיפול וורבאלי והקשבה, עבודה אנרגטית ועבודת גוף, עבודה רגשית והתפתחות אישית.

מכללת כרכור חקקה על דגלה מקצועיות ומצוינות לצד המחויבות לתרום את חלקה ביצירת קרקע פורייה לטיפוח המודעות האישית והציבורית לחיים שלמים ומאוזנים באמצעות יצירת בית מקצועי תומך ומחנך לערכים של ריפוי, איזון, אהבת אדם, שמירה על הסביבה וההבנה כי הריפוי מתחיל בתוכנו וכשם שכוחו של הריפוי להעלות אדם על דרך המלך כך יכולתו לשפר את העולם כולו.

מכללה
עופרה שריד ותלמידים

רפואת העתיד

ההכרה בצורך לקבל רפואה אחרת, כזו הלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים – גופניים, פסיכולוגים, חברתיים, סביבתיים ועוד הולכת וגדלה. אנו מאמינים כי הרפואה המשלימה והמשולבת היא רפואת העתיד והצורך בה רק הולך וגדל.

אנו חיים בעידן שהשכיל והבשיל להבין כיצד נכון להתייחס אל האדם והעולם בו הוא חי. מידת האחריות שאנו מסוגלים לקחת על עצמנו מול ערכים חברתיים, אזרחיים סביבתיים ופנימיים הולכת וגדלה, יחד עם זאת מידת העומס והצפיפות בה אנו חיים משפיעה על נפשנו וגופנו ומשם על כל פרט בעולמנו.

כמכללה ותיקה ומעוצבת הבנויה בראש ובראשונה מצוות של מנחים ואנשי מקצוע שהולך באומץ בדרך הריפוי, הטיפול וההקשבה אנו רואים חובה לקיים תוכניות לימוד מעמיקות ומקצועיות, המתחדשות ומתעדכנות באופן קבוע בהתאם לתמורות והצורך המתעורר בזמן נתון. המכללה מאפשרת בית חם ותומך פתוח ומקצועי, מדויק ומעודכן לכל אחד מאלפי הסטודנטים שלנו.

לפגישת ייעוץ והכוונה אישית