גודל גופן

תוצאות חיפוש

הילה ריצ'י

הילה ריצ'י

מנחת קורס ליקוט צמחי מרפא הוליסטי
הילה ריצ'י

קצת עליי

תפקיד

מנחה

גיל

38

מזל

שור

מנחה במכללה

4 שנים

בתחום הליקוט

10 שנים

כמה מילים ממני

מאז שאני זוכרת את עצמי יש בי משיכה עזה לצמחים, כל עשב שוטה בפינת המדרכה נראה לי כמו זר מחייך. גדלתי בירושלים, בלב העיר, וגם שם מצאתי לי המון צמחים לחקור ולשחק בהם.
כשהתבגרתי וטיילתי בעולם, התשוקה שלי להכיר צמחי מרפא, כמו הכתיבה לי את מסלולי הטיול, והובילה אותי למקומות קסומים, ללמוד ממרפאים מקומיים את שיטות העבודה שלהם.
ואכן צברתי ידע מסורתי מגוון, אך לא הסתפקתי בזה וגם הלכתי להתמחות בטיפול בצמחי מרפא, דרך ראייה מערבית, חומרים פעילים ובדיקות מעבדה.
כיום אני מתענגת לראות איך האמת מתבטאת דרך כל הרבדים, ומה שאפשר לגלות על הצמח מתוך מדיטציה ימצא לרוב גם בחומרים הפעילים שלו,
והשילובים האלו של חומר ורוח ופנים וחוץ זו המתנה העצומה של הצמחים עבורי.
והמתנה שלי להעביר הלאה ולחלוק אתכם.

שאלו אותי שאלה

תעודות

המלצות

ליטל גיבור
  • מחזור ()
  • קורס ליקוט צמחי מרפא הוליסטי
דפנה בראון שדה
דפנה בראון שדה
  • מחזור ()

אני ממליצה על קורס ליקוט צמחי מרפא עם הילה ריצ'י  לכל מי שרפואת הצמחים מסקרנת אותו ויש בו אהבה לטבע.  הקורס נותן היכרות מעמיקה בכל הרבדים עם כל צמח וצמח אותו אנו פוגשים.ות.  המפגשים של הקורס היו מפלט של שלווה משגרת היומיום ודרך הצמחים למדתי להכיר יותר טוב את עצמי ואת הסביבה שלי.  דפנה בראון שדה

עמית בונשטין
עמית בונשטיין
  • מחזור ()

היי , קוראים לי עמית ואני רוצה להמליץ על הקורס ליקוט של הילה ריצ'י. הקורס עבורי היה חוויה מרחיבת לב!  הגעתי עם הגעתי עם מעט ידע בעולם הצמחים ותשוקה גדולה ללמוד עוד ולהעמיק. אחד הדברים המשמעותיים בעייני בקורס הוא ההזדמנות להתחבר לטבע ולהעמיק לחכמת הצמחים, להבין כמה ריפוי זמין לך בכל מקום ובכל זמן שאת נמצאת. זה ליישם את הידע בכל היבטי החיים וכך גם להביא לתהליכים פנימיים וחיצוניים בחיי היום יום.  הייתי ממליצה להשתתף בקורס לכל מי שרוצה להעמיק בידע על הצמחים, למי שרוצה לממש את החיבור לטבע ביום ביום בפעולות פשוטות, ובגדול, לכל מי שהצמחים מרחיבים ומחממים לו את הלב ורוצה להעמיק בקשר מהסוג הזה☺️  אם את או אתה מתלבטים- כל מה שאני יכולה לומר זה שרק מרוויחים מהקורס, זו למידה חוויתית ומרתקת שמשנה חיים דרך הדברים הפשוטים ביותר. וזה לא משנה מה רמת הידע שלך, כל אחד מוצא את מקומו בקורס ואת ההיבטים בהם הוא מעמיק, מתפתח וצומח.

לפגישת ייעוץ והכוונה אישית