גודל גופן

תוצאות חיפוש

סנדיה בר קמה

סנדיה בר-קמה

מנחת מיינדפולנס, מדיטציה והפסיכולוגיה הבודהיסטית בשירות חיי היומיום
סנדיה בר קמה

תפקיד

מנחה

גיל

64

מזל

קשת

מנחה במכללה

5 שנים

ניסיון בתחום

25 שנים

כמה מילים ממני

מורה ללימוד ותרגול בודהיזם, מיינדפולנס ומדיטציית ויפאסנה מזה 25 שנים, מורה בעמותת ‘תובנה’, ב’מרכז ללימודי גוף-נפש’ ובמסגרות נוספות.
למדתי פסיכולוגיה בודהיסטית, CBT-תרפיה קוגניטיבית-התנהגותית, סכמה תרפיה, גשטאלט ותקשורת מקרבת.
חייתי 7 שנים חיי פרישות ותרגול באשרם ליוגה ומדיטציה בארצות הברית.
אני מאמינה שבכולנו טמונה היכולת לאהוב, לחמול, להיות נדיבים ולהתעורר.

שאלו אותי שאלה

תעודות

המלצות

הילה תרדין
  • מחזור ()
  • מיינדפולנס, מדיטציה והפסיכולוגיה הבודהיסטית בחיי היום יום
נדב בן עמי
  • מחזור ()
  • מיינדפולנס, מדיטציה והפסיכולוגיה הבודהיסטית בחיי היום יום
שרית אבנת מלכה
שרית אבנת מלכה
  • מחזור 37 (2021)
  • מיינדפולנס, מדיטציה והפסיכולוגיה הבודהיסטית בחיי היום יום

הגעתי לקורס בעקבות צומת דרכים בחיי, משהו בי ביקש הכוונה - דרך - שביל. בקורס מיינדפולנס עם סנדיה, קיבלתי עוגנים שעזרו לי להתוות דרך חדשה ומיטיבה בחיי. היתה זו נקודת מפנה עבורי שאפשרה לי ללמוד על עצמי ואת עצמי ללא שיפוטיות ולשמוט דפוסים שאחזתי בהם שנים רבות. שיניתי את הסיפור שלי ולמדתי למדוט להקשיב פנימה ולהיות נוכחת כאן ועכשיו. המנחה סנדיה מזכה את תלמידיה בלימוד תכנים מעשירים ובצורה שוקקת חיים ומלאת השראה. אני כבר שנתיים אחרי ועדיין נהנית מפירות המיינדפולנס.

עינת גוטסמן
עינת גוטסמן
  • מחזור 37 (2021)
  • מיינדפולנס, מדיטציה והפסיכולוגיה הבודהיסטית בחיי היום יום

בדיוק לפני שנתיים, מצאתי את עצמי מחפשת לנשום אויר אחר, משהו שיאפשר לי פרספקטיבה שונה. חרף ההסתייגות האינסטינקטיבית שלי מעולמות רוחניים,  משהו בי הסתקרן מלימודי מיינדפולנס. הגעתי לקורס מאוד סקפטית, נכונה לקרוא תיגר על כל מה שאינו הגיוני. לאט לאט נחשפתי לעולם עשיר שמציע היגיון הגיוני אבל אחר, שמסביר את מה שסוער אצלי, שנותן מעט שלווה. החוויה המלמדת הזו לא היתה יכולה לקרות לי אלמלא סנדיה, שמציעה כל כך הרבה ידע עם יכולת הכלה  קבלה, אהבת הזולת, סבלנות, הומור, יצירתיות והקסם שלה להתחבר לעולמו האישי של כל אחד מתלמידיה. הקורס הזה מבחינתי הוא מתנה לחיים ובכוונתי לעבור אותו פעם נוספת בהזדמנות כדי לגלות בו רבדים שהסתתרו מפני בפעם הראשונה.

ענבל עפרון וינשטיין
ענבל עפרון-וינשטיין
  • מחזור ()
  • ענבל עפרון-וינשטיין

הקורס הזה - מיינדפולנס מדיטציה ופסיכולוגיה בודהיסטית - בהובלת סנדיה בר-קמה הנפלאה, היה עבורי קורס משמעותי. בעיסוק היומיומי שלי אני לכאורה נמצאת בעולם אחר לחלוטין (עריכת דין), אבל לא באמת, וזה מהסיבה הפשוטה שהקורס הזה תורם לחיים, בכל הרבדים, ברובד האישי וכפועל יוצא גם ברובד המקצועי. ההשתתפות בקורס סייעה לי להתחיל לעשות מדיטציות, הורידה לי את המחסומים והקולות שהיו בתוכי בהקשר הזה (שזה נורא קשה לעשות מדיטציה ושאני לא אצליח), ובכלל בזכות הקורס אני מרגישה שלמדתי להכניס יותר חמלה עצמית לחיי. בנוסף, ההשתתפות בקורס תרמה ליכולת שלי להיות ב'כאן ועכשיו', ועזרה לי להפנים עוד קצת את קשרי הגומלין הקיימים בין הרגשות לתחושות הגופניות. בעיני זה מסוג הקורסים שיכולים לתרום לכל אדם, בכל עיסוק ובכל שלב בחיים. וסנדיה עצמה, עם הקול המרגיע, ההבנות העמוקות והעיניים הטובות, היא מסוג האנשים שזו זכות ללמוד מהם.

לפגישת ייעוץ והכוונה אישית