גודל גופן

תוצאות חיפוש

שחר שפירו

שחר שפירו

מנחה לליקוט צמחים הוליסטי
שחר שפירו

תפקיד

מנחה

גיל

35

מזל

שור

מנחה במכללה

4

ניסיון בתחום

11

כמה מילים מהלב

אהבתי לצמחים ולאדם איתי מאז ומתמיד.
אני זוכרת אותי כילדה מתהלכת בשדות, מחייכת לפרחים ולעצים,
שרה להם ומקשיבה לשירתם…
הקשר הפשוט והיפה הזה בין האדם לטבע הוא טבע האדם
והכמיהה שלי היא לעזור לכם להיזכר, להתחבר מחדש אל עצמכם, בפשטות, דרך המתנות שקיבלנו מעצם היותנו בני אדם החיים כאן על האדמה.
כמה טוב שאפשר להיזכר…
לפני עשרות שנים הידע על צמחי הרפואה היה קיים בכל שבט ובכל בית…
היום , מעטים יודעים לדבר את שפת הצמחים, מעטים נהנים מהשפע ומהרפואה הקיימים סביבנו…
מספר שנים שאני מעבירה את הידע של רפואת הצמחים לכל המבקש לשמוע ולגעת.
לשמחתי רבים האנשים שבוחרים להגיע, לשבת יחד כשבט אחים, להיזכר בקיים ובנסתר וללמוד דרך החדש…
מזמינה אתכם להתאהב , לשחק כמו שהיינו ילדים , ללמוד את שפת הצמחים ובעיקר להיות ביחד.

שאלו אותי שאלה

תעודות

המלצות

עמית דקר
עמית דקר
  • מחזור (2023)
  • קורס ליקוט צמחי מרפא הוליסטי

רכשתי תרמיל שנראה כמו ילקוט והחלטתי ללכת ללמוד על ליקוט לא ממש הבנתי מה זה אומר ושהגעתי למערה הכל התבהר נחשפתי לקבוצה מאוד מסקרנת ויצאתי לדרך חדשה וקורנת היו שם ריחות ומלא טעימות פסטיבל של חושים רגישים וחכמים תקשורת קולחת מאוד מיוחדת והרמוניה כזאת נעימה ומאחדת כל אחד ואחת הביאו את עצמם דיברו לכולם וכמובן גם בשמם באווירה אמיתית איכותית ואינטליגנטית עם עיניים טובות בתחושה אוטנטית למדתי המון על נביטה ובריאה והרבה השראה ואינפורמציה טרייה גב שהיה ונתן את הלב ויובל עם החום שתמיד השתלב ושחר שריתקה וסיפרה בצלילות על אופיים של צמחים בכזאת בהירות תודה ענקית לכל מי שהיה באמת הרווחתי חתיכת חוויה בהוקרה, עמית דקר ליקוט 2022-2023    

רונית פקולה
רונית פקולה
  • מחזור (2023)
  • קורס ליקוט צמחי מרפא הוליסטי

הי אני רונית פקולה, אני דוקטור במדעי החיים/רפואה ועוסקת שנים בתחום פיתוח תרופות. שנה שעברה למדתי ליקוט הוליסטי בהנחיית שחר שפירו ואני רוצה להמליץ גם לכם. קורס הליקוט היה חוויה רב מימדית, עולם ידע מבוסס מדעית מתובל בהרבה מאוד מסורת ומחבר גם לרבדים רגשיים- הסתכלות הוליסטית. לומדים להכיר את הטבע שלנו, ההסטוריה שלנו וכמה זה מתחבר נכון אלינו. הקורס מאפשר לחוות את הטבע במהלך כ 8 חודשים בעונות השונות ובאיזורים גאוגרפים שונים – לראות, להריח, להרגיש ללקט ולרקוח. הקורס מאפשר לפגוש אנשים ממקומות שונים עם פילוסופית חיים שונה שכניראה שכל אחד מאיתנו לא ממש פוגש ביומיום, ועדיין להתחבר, להתיידד וללמוד מהם והמון... מקורס הליקוט לא יוצאים רק עם "ידע" אלא גם ארגז כלים מעשי לרפואה/רוקחות בסיסית הרבליסטית שיכול להועיל לכל אחד ולשדרג תזונה, קוסמטיקה ואיכות חיים. הבונוס בקורס לדעתי הוא שחר המנחה – מקצועית, אנושית, רגישה ואמפטית שמשדרת לאורך כל המיפגשים אהבה עוצמתית לטבע לצמחים ולבני אדם – אהבה מדבקת. אז אם את או אתה מתלבטים (כי אני התלבטתי לפני) אני ממליצה זה יהיה כייף. יצאתי מהקורס לקטית (גם אם לא לגמרי מיומנת), גיליתי תחום מעניין וממשיכה ללמוד ולקחת קורסים נוספים.    

לפגישת ייעוץ והכוונה אישית