גודל גופן

תוצאות חיפוש

שרית חבר חן

שרית חבר חן

רכזת תוכנית הרבליסט קליני, מנחה בתוכנית הרבליסט קליני ומנחה בתוכנית פסיכותרפיה גופנית הוליסטית
שרית חבר חן

קצת עליי

תפקיד

מנחה

גיל

50

מזל

תאומים

מרצה במכללה

15 שנים

ניסיון בתחום

20 שנים

כמה מילים ממני

מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי א.נשים, את הסיפורים שלהם, החוויות שהם עוברים. את האפשרות לעזור להם. א.נשים מרתקים ומרגשים אותי. ומאז שאני זוכרת את עצמי רציתי להיות מכשפה טובה. לעשות קסמים כדי לעזור לאנשים, לקרב ביניהם, ללחוש לשיקויים ולשלוח אותם הלאה להמשיך את דרכי.
עולם הטיפול מאפשר לי לחבר את החלומות והאהבות שלי יחד. כפסיכותרפיסטית גופנית והרבליסטית קלינית. גיליתי את הייעוד שלי – היכולת לגעת בחיים של אנשים, ללוות אותם בדרך שלהם לשיפור איכות חייהם. עבורי, אין דבר יותר מרגש מזה.
להיות מנחה במכללה עבורי זו דרך להפיץ את הבשורה. להכשיר מטפלים שיעבירו הלאה באהבה, רגישות ותשוקה את היכולת לחבר בין הגוף לנפש, את הבנת נפש האדם ואת הידע הרב ברפואת הצמחים, ידע מודרני וקדום, מחקרים עדכניים בשילוב חוכמה עתיקה וחיבור לאינטואיציה פנימית.  בעיניי צמחי המרפא הם חברים שתמיד נמצאים כאן עבורי, משמחים, תומכים, דוחפים, עוזרים להתגבר על המהמורות בדרך.

" לצמחים, כמו למכשפות, יש כישרונות ואישיות ייחודיים משלהם."
פייג'  ונדרבק

שאלו אותי שאלה

תעודות

המלצות

ליבי בר דוד
  • מחזור (2023)
  • לימודי צמחי מרפא – הרבליסט קליני

נרשמתי לתוכנית "הרבליסט קליני" ללא ציפיות מעבר לרכישת ידע כללי וגיליתי עולם שלם של רפואה בצמחים. הטיפול בעצמי, במשפחתי וקרוביי בצמחי מרפא עבד ועובד כל פעם מחדש, מעלה לכולנו חיוך ומחזק אותנו בריאותית. בכל פעם שאני נכנסת למכללה אני מרגישה שאני נעטפת ב-הילה טיפולית של גוף נפש כאחד. שרית תודה על מסלול לימודי מהנה, מקצועי ועשיר בידע. למדתי ממך להיות מטפלת טובה, מכילה ומקצועית מאוד בתחום. תודה למכללה על שלל קורסים מהנים ומעניינים. מחכה בקוצר רוח לתחילת סמסטר הבא להמשך הלימודים.

לפגישת ייעוץ והכוונה אישית