קורס דולות בגישה דינאמית

מאת:
תהילה מלכה,
מבכירות הדולות ומדריכות הכנה ללידה בישראל מטפלת מזה 24 שנים במגוון תחומים ברפואה הוליסטית כגון רפלקסולוגיה, עיסוי, עבודה אנרגטית . מתמחה ומתמקדת בריפוי נשי ומעגל הפריון.
כדולה ותיקה ובכירה עובדת בגישה השמה את ההקשבה ו”השירות הגבוה” בלב התהליך ושיתוף הפעולה בין האם, התינוק והדולה תוך ערות ורגישות למרחבים השונים, המרחב הפיזי, הנפשי/רגשי והאנרגטי המשפיעים על תהליך הלידה. מזכירה לנשים את מהותן ואת החיבור הקדום הרב דורי לנשיותן.
מנחת קורס דולות (תומכות לידה) בגישה דינמית

דולה,
מקצוע שמהותו ליווי נשים בתהליך ההיריון והלידה.
לימודי דולה וקורס דולות מכשירים אשת מקצוע בעלת מגוון כישורים, התמחויות והבנה עמוקה בתהליכים הפיזיולוגיים, הנפשיים והרוחניים שאותם עוברת אישה במהלך ההיריון, הלידה ולאחריה.

לימודי דולה – קורס דולות בגישה דינאמית: התמקצעות

התמקצעות המעלה את תחום ליווי הלידה לרמת גבוהה ביותר. 
לימודי דולה בגישה הדינמית מחברים בצורה ישירה בין התהליך הפיזיולוגי של הלידה והתהליך הרגשי והרוחני, גישה המציעה ראייה רחבה והוליסטית של היולדת, ומותאמת אישית לכל אישה. למקצוע פוטנציאל תעסוקתי עצום. נשים ילדו, יולדות וילדו כל הזמן. 
דולה, והצורך שלה בליווי לידה מוכר היום לכל אישה בהריון, כך שגם קופות החולים משתתפות בהחזרים כספיים על ליווי בלידה. 

ישנן דולות שהתשוקה שלהם ללוות לידות, עזרה להן לעשות שינוי תעסוקתי משמעותי ולהקדיש את עצמן לחלוטין ללידות. 
 דולה בגישה דינאמית, 
היא גישה של נתינה ללא תנאי, גישה של רוח בראיית האישה היולדת, ובעקר הכבוד לקבל את הזכות לעמוד בשער, להיות עדות לנס הבריאה, להיות שותפות לחוויה כל כך אישית ואינטימית.
דולה בגישה דינאמית, 
היא זכות עצומה, התרגשות שיא כל פעם מחדש, להיות במסע משותף עם היולדת ושותף הלידה, לראות ניסים גלויים, עוצמות חבויות שנחשפות רק ברגע המדהים של הלידה. להיות חלק מתהליך בו זוגות הופכים להורים, למשפחה. חלק מהרגע המופלא בו תינוקות שואפים את נשימתם הראשונה.
לימודי דולה בגישה דינאמית,
לימוד מקצוע מספק ביותר, המעורר תחושת שליחות.

הזכות להיות עדה לטרנספורמציה מדהימה שאישה חווה, ממקום של חוסר וודאות, פחד וחשש למקום של אמונה, אומץ וכוחות פנימיים שנובעים ממנה החוצה. זאת ענווה מאוד גדולה מול הבורא, זה למידה של להיות בכאן ועכשיו עם מה שיש, זה ללמוד לראות את היולדת במלואה ואת הצרכים שלה.

קורס דולות בגישה דינאמית: מסלול הלימודים

קורס דולות – מסלול לימודים בו הסטודנטיות יעברו מסע של גילוי, הכרות עמוקה עם עצמן, עם איכויות המלווה שכל אחת מהן תביא, מסע שמקלף את כל שכבות האני המוכר והידוע  עד כה, וגילויי של חיבור אותנטי לידע ההולדה שקיים בתאים של כל אחת ואחת.

סטודנטיות במסלול יילמדו את אמנות ליווי הלידה, היכולת להיעלם ולהיות נוכחת כאחד,
ילמדו לסנכרן בין הקרקע, בין המצב הפיסיולוגי הקיים לבין הרוח והרגש, מסע של לידה של כל אחת מחדש.